Jesteś tu: IDEA DOMÓW FAMILY

Budowa domu jednorodzinnego

Spełnij swoje marzenia o idealnym domu

Doskonałe projekty za najlepszą cenę

Wysokie odsetki od kredytu hipotecznego oraz nieustannie wzrastający czynsz za mieszkanie powodują, że własny dom staje się realną alternatywą również dla rodzin z małym budżetem. Z tego powodu stworzyliśmy program domów Family, który umożliwia zamieszkanie w swoim wymarzonym domu.

Domy marki DAN-WOOD House znane są z doskonałej relacji ceny do jakości, dzięki czemu cieszą się niebywałą popularnością w całej Europie. Seria Family to optymalna propozycja domów jednorodzinnych dla osób pragnących zamieszkać we własnym, ciepłym, energooszczędnym domu, w dodatku za naprawdę rozsądne pieniądze.

Korzyści wynikające z programu Family:
  • nowoczesna architektura
  • funkcjonalny układ pomieszczeń
  • korzystna cena

IDEA DOMÓW FAMILY

Nasza oferta dla młodych małżeństw

Z chwilą pojawienia się dzieci młodzi rodzice zadają sobie pytanie dotyczące wyboru lokum dla rodziny. Coraz częściej myśl o większym mieszkaniu konkuruje z pomysłem posiadania własnego domu.
W chwili zakładania rodziny niewiele młodych osób posiada wystarczające środki na budowę własnego domu. Dzięki programowi Family jest to możliwe! Już na starcie młodzi rodzice mogą dać poczucie bezpieczeństwa swoim dzieciom.

Dlaczego oferta Family jest tak atrakcyjna?

  • Projekty domów z serii Family zostały przemyślane tak, aby każdy mógł znaleźć dom dostosowany do swoich indywidualnych  potrzeb. W programie Family znajdują się domy o powierzchni od ok. 80 do 150m2 - parterowe, z poddaszem użytkowym oraz dwukondygnacyjne.
  • Każdy z domów Family posiada możliwość wyboru paru wersji układów pomieszczeń, zmiany koloru elewacji domu, wyboru dodatków architektonicznych, a także wyboru aranżacji i kolorystyki łazienek.
  • Stworzyliśmy narzędzie, które pozwala zobaczyć dom jeszcze przed jego wybudowaniem – konfigurator 2D. Dzięki niemu można zaprojektować dom z zewnątrz i wszystkie swoje wybory od razu zobaczyć na ekranie komputera, a także wybrać łazienkę i zajrzeć do pokoi oraz kuchni. Dodatkowo można sprawdzić, jak będzie wyglądał dom o różnych porach dnia. Konfiguracji towarzyszy także wstępna wycena modyfikowanego projektu.
  • Dom przekazywany jest w stanie prawie „pod klucz”. Najtrudniejsze i najbardziej czasochłonne prace wykończeniowe: układanie płytek, gresów w łazience, kuchni, korytarzu, spiżarni, a także montaż sanitariatów, wanien oraz kabin prysznicowych wykonujemy my. Do wykonania we własnym zakresie pozostają jedynie prace malarskie oraz ułożenie podłóg.

ŁATWA DROGA DO WŁASNEGO DOMU. KROK PO KROKU.